Serdecznie dziękujemy za zgłoszenia do loterii.

Lista laureatów:

1. Nagrodę I stopnia w postaci 25 000 złotych brutto, otrzymuje:

Tomasz S., 62-320 Miłosław,


2. Nagrodę II stopnia w postaci skutera marki ROMET 727 Komfort o wartości 3 600 złotych brutto otrzymuje:

Paweł Błaszczyk „P.B. - AR” Firma Handlowa, 95-100 Zgierz

3. Nagrodę II stopnia w postaci skutera marki ROUTER City o wartości 2 699,00 złotych brutto otrzymuje:

SKŁAD MATERIAŁÓW BUDOWLANYCH LAZAR, 43-267 Suszec

4. Nagrodę II stopnia w postaci skutera marki ROUTER Bassa o wartości 2 599,00 złotych brutto otrzymuje:

Jerzy W., 42-270 Kłomnice

5. Nagrodę II stopnia w postaci skutera marki ROUTER Delux o wartości 2 599,00 złotych brutto:

Usługi Ogólnobudowlane Janina Curzydło, 34-615 Słopnice


6. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

PHU JAMMAK II TERMOFASADA ARKADIUSZ KĘDZIOR, 43-512 Bestwinka

7. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

F.H.U. „BUD-ROL” Adam Zych, 32-100 Proszowice

8. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Adam L., 32-435 Krzczonów

9. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Nowator Budownictwo Sp. z o.o., 31-581 Kraków

10. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Paulina N., 32-440 Sułkowice

11. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Krzysztof P., 34-100 Wadowice

12. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

BARTOSZ PIWOSZ BUDMAX BIS, 31-985 Kraków

13. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Usługi Remontowe-Budowlane Mariusz Bartłomiej Afek, 05-191 Nowe Pieścirogi

14. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

BUDMAX JAN PIWOSZ, 31-985 Kraków

15. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Interbud Szymon Sitny, 98-345 Mokrsko

16. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Adrian W., 43-330 Stara Wieś

17. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

P.P.H.U. „OKA” s.c., 43-424 Drogomyśl

18. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

F.H.U. PS-BAU INVEST Przemysław Szopa, 42-200 Częstochowa

19. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Agro-Metal-Bud Sp. z o.o., 31-985 Kraków

20. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

F.H.U. Nowobud Urszula Bierońska, 43-331 Dankowice

21. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Katarzyna L., 42-400 Zawiercie

22. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Piotr Ch., 41-409 Mysłowice

23. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

Łukasz K., 05-090 Podolszyn Nowy

24. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

P.P.H.U. „CARO” s.c. STUDENCKI Z. I W., 34-340 Jeleśnia

25. Nagrodę III stopnia w postaci 500 złotych brutto, otrzymuje:

BRAT.PL Tomasz Pietraszek, 34-700 Rabka-Zdrój

Gratulujemy! Zwycięzców poinformujemy o wygranej e-mailem.

Produkty objęte promocją: