Sorry, the requested view was not found.

The technical reason is: No template was found. View could not be resolved for action "webPushNotification" in class "Seam\SeamTemplate\Controller\TemplateController".

Austrotherm Diamentem Forbesa

Austrotherm po raz kolejny w gronie laureatów

Firma Austrotherm znalazła się w prestiżowym gronie Diamentów Forbesa. Zestawienie najbardziej dynamicznie rozwijających się przedsiębiorstw w Polsce opracowała wywiadownia Bisnode.  
Diamenty Forbesa to najcenniejsze i najbardziej wiarygodne przedsiębiorstwa polskiej gospodarki, które dzięki uczciwej, konsekwentnej i rzetelnej postawie w trudnych warunkach rynkowych pokonują wszelkie przeszkody. Staje się to także możliwe dzięki przemyślanej strategii, która nakierowana jest na ciągły rozwój i zwiększanie wartości rynkowej przedsiębiorstwa.
Diamenty Forbesa to firmy odpowiedzialne społecznie, dla których jednym z priorytetów jest kontakt z kontrahentami, kierowanie się ich dobrem, a nie jedynie powiększaniem zysków. Ważny element ich strategii obejmuje także inwestycja w zasoby ludzkie, stanowiące najważniejszy kapitał rozwoju każdej firmy.