Sorry, the requested view was not found.

The technical reason is: No template was found. View could not be resolved for action "webPushNotification" in class "Seam\SeamTemplate\Controller\TemplateController".

Austrotherm ponownie na podium

Budowlana Marka 2016

Austrotherm, lider jakości polskiej branży styropianowej, ponownie stanął na podium. Firma z roku na rok umacnia pozycję na rynku, czego potwierdzeniem jest 7 statuetka Budowlanej Marki Roku.

Budowlana Marka Roku, której pomysłodawcą jest ASM – Centrum Badań i Analiz Rynku, to jedno z najbardziej prestiżowych, branżowych wyróżnień. Jak podkreślają organizatorzy, jest to również unikalne przedsięwzięcie, ze względu na jego niezależny, badawczy charakter i imponujący zasięg. Ranking producentów opracowano, jak co roku, na podstawie opinii wykonawców. Jest to najbardziej obiektywne gremium, ponieważ na co dzień ma do czynienia z ocenianymi materiałami. Dlatego zdobyta nagroda daje potwierdzenie, jak wysokim uznaniem cieszą się produkty naszej marki. Jest to również dowód na to, że polscy wykonawcy niezwykle wysoko cenią sobie innowacyjne i komfortowe rozwiązania, o gwarantowanej jakości. Dla nas jest to natomiast olbrzymia motywacja do kontynuowania naszej misji, czyli dostarczania klientom bezpiecznych produktów najwyższej klasy.