Sorry, the requested view was not found.

The technical reason is: No template was found. View could not be resolved for action "webPushNotification" in class "Seam\SeamTemplate\Controller\TemplateController".

Austrotherm będzie sponsorem wspomagającym wrześniowe Święto Miasta Oświęcim. Na miejskiej imprezie wystąpią m.in. Ewa Farna Dawid Kwiatkowski oraz Andrzej Piaseczny. Będzie to okazja do przypomnienia bogatej historii i tradycji miasta, jak również do wspólnej wspaniałej zabawy.

Stało się tradycją, że firma Austrotherm wspiera Dni Miasta Oświęcim. Wydarzenie to jest doskonałą okazją do przypomnienia historii tego trzynastowiecznego grodu i jego mieszkańców.
W programie tegorocznego święta znajdą się min. uroczysta sesja Rady Miasta, wystawa prac artystów ziemi oświęcimskiej oraz występy takich gwiazd jak:

  • Golden Life, Shakin Dudi, Mateusz Ziólko, Ewa Farna (2 września)
  • Dawid Kwiatkowski i Andrzej Piaseczny (3 września)

Austrotherm od lat sponsoruje lokalne wydarzenia i jest jednym z ważniejszych partnerów miasta Oświęcim. Od ponad dwudziestu czterech lat firma angażuje się w życie lokalnej społeczności, wspiera imprezy kulturalne, projekty sportowe czy stowarzyszenia non-profit.
Święto Miasta Oświęcim to święto grodu i jego mieszkańców.

Serdecznie zapraszamy do wspólnego świętowania!

więcej informacji: www.ock.org.pl