Sorry, the requested view was not found.

The technical reason is: No template was found. View could not be resolved for action "webPushNotification" in class "Seam\SeamTemplate\Controller\TemplateController".

Aktualności

Złoty Laur Konsumenta dla firmy Austrotherm

Dziękujemy za zaufanie

Zaufanie Klientów do marki to największe wyróżnienie, jakim może poszczycić się firma i jej produkty. Austrotherm, lider jakości wśród polskich producentów styropianu, zajął I miejsce w programie konsumenckim „Laur Konsumenta 2016” i otrzymał nagrodę w kategorii „Producenci styropianu”. Jest to niezwykle cenne trofeum, ponieważ przyznawane jest przez najważniejsze gremium – obecnych i potencjalnych Klientów. Ich zdanie jest dla nas największą wartością. Złoty Laur Konsumenta przyznawany jest najwyżej cenionym markom oraz produktom i stanowi wyraz uznania i popularności. Nagroda potwierdza również mocną pozycję firmy Austrotherm, dużą rozpoznawalność marki, a przede wszystkim wysoką ocenę oferty w stosunku do konkurencji.
Austrotherm to tak jak Laur Konsumenta symbol jakości. O tym przekonują się każdego dnia Klienci, którzy wybierają produkty naszej marki. Zawsze otrzymują styropian najwyższej klasy, o niezawodnej i powtarzalnej jakości.