Austrotherm laureatem Top Marki 2015

Austrotherm z prestiżową nagrodą

W tegorocznej, jedenastej edycji ogólnopolskiego plebiscytu „Laur Konsumenta 2015”, marka Austrotherm otrzymała prestiżową nagrodę – Laur Konsumenta Top Marka 2015 w kategorii „Producenci styropianu”.
Wyróżnienie Top Marka przyznawane jest w oparciu o pozycję oraz dynamikę rozwoju tylko tym firmom, które w ostatnich latach zajęły szczególną pozycję w swojej branży oraz są rozpoznawalne i wysoko oceniane przez klientów. Zwycięzców wybierają sami konsumenci, co sprawia, że program jest obiektywnym źródłem informacji na temat najlepszych marek, dostępnych na rynku.
Laur Konsumenta to największy ogólnopolski program konsumencki, wyróżniający firmy, które dzięki uczciwej i ciężkiej pracy na rzecz jakości swoich produktów zasłużyły na zaufanie ze strony odbiorców i tym samym plasują się na pozycji lidera w swojej branży. Do grona tych marek należy również firma Austrotherm, oferująca szeroki wachlarz innowacyjnych produktów. Stabilna jakość materiałów daje gwarancję najwyższego komfortu w obszarach ich zastosowań.