Austrotherm w elitarnym gronie Gazel Biznesu

Firma Austrotherm została laureatem Gazeli Biznesu. To już 20. edycja rankingu, którego celem jest promowanie małych i średnich przedsiębiorstw, rozwijających się niezależnie od koniunktury gospodarczej.

To już dziesiąta, a siódma z rzędu Gazela Biznesu dla spółki Austrotherm. Jest to tytuł, który kojarzy się przede wszystkim z prestiżem i stanowi doskonałą rekomendację, mającą niebagatelne znaczenie w kontaktach zarówno z dotychczasowymi, jak i nowymi kontrahentami. W gronie Gazel plasują się innowacyjne, konkurencyjne i odważne firmy, świetnie zarządzane, do których sukcesu przyczynia się również cała rzesza oddanych pracowników.
Kolejne wyróżnienie świadczy o doskonałej kondycji spółki Austrotherm i stanowi informację dla naszych kontrahentów, że jesteśmy wiarygodnym i solidnym partnerem biznesowym. Od lat dokładamy wszelkich starań, aby dostarczać produkty najwyższej jakości i spełniać oczekiwania najbardziej wymagających odbiorców. Przynależność do grona Gazel jest dla nas ogromnym sukcesem, a dodatkowo stanowi motywację do podejmowania kolejnych wyzwań.
Dziękujemy za wyróżnienie i żywimy nadzieję, że, pomimo trudności, za rok uda nam się powtórzyć tak doskonały wynik.