Taneczny weekend z firmą Austrotherm

W przedostatni weekend maja oświęcimska Szkoła Podstawowa Sportowa z oddziałami Mistrzostwa Sportowego ponownie gościła tancerzy z całej Polski. Wszystko za sprawą drugiej edycji ogólnopolskiego Turnieju Tańca Towarzyskiego eMotion Dance Festival pod honorowym patronatem Prezydenta Miasta. Firma Austrotherm również i tym razem wsparła organizację tanecznego święta.

Turniej Tańca Towarzyskiego eMotion Dance Festival to ważny punkt w kalendarzu Polskiego Towarzystwa Tanecznego. Wydarzenie cieszyło się ogromną popularnością zarówno wśród uczestników z regionu małopolskiego, jak i z całej Polski. Młodsi i starsi tancerze rywalizowali w różnych klasach i stylach tanecznych, tańcząc w parach mieszanych lub jako soliści. Uczestnicy mieli możliwość zaprezentowania swoich umiejętności, będących efektem ciężkiej pracy, przed profesjonalną komisją sędziowską.

To było wspaniałe widowisko i bardzo udana impreza – podsumowała Agnieszka Duda, kierownik turnieju. Tancerze zaprezentowali się na bardzo wysokim poziomie, co można wyrazić słowami amerykańskiej tancerki i choreograf, Marthy Graham. Mawiała ona, że „każdy taniec jest odkryciem nas samych. Taniec jest odzwierciedleniem naszego ciała, czasem zabawy, czasem bólu”. I to szczera prawda. Korzystając z okazji dziękuję wszystkim, w tym firmie Austrotherm, za pomoc w przeprowadzeniu Festivalu. Dzięki Urzędowi Miasta Oświęcim oraz naszym sponsorom mogliśmy już po raz kolejny zorganizować tak wspaniałe wydarzenie – zakończyła Agnieszka Duda.

Serdecznie gratulujemy wszystkim uczestnikom i życzymy kolejnych tanecznych sukcesów!

Przeżyjmy to jeszcze raz