Firma Austrotherm ponownie nagrodzona

Za nami XXX jubileuszowa edycja konkursu Lider Polskiego Biznesu. Najlepsi polscy przedsiębiorcy zostali uhonorowani złotymi statuetkami, a te firmy, które utrzymały swoją doskonałą pozycję otrzymały Diamenty do swoich statuetek. Austrotherm znalazł się w zaszczytnym gronie firm ponownie nagrodzonych. Prezes zarządu, Anna Śpiewak podczas uroczystej gali w Pałacu Lubomirskich w Warszawie odebrała pierwszy Diament do Złotej Statuetki Lidera Polskiego Biznesu.

Organizatorem konkursu jest Business Centre Club – prestiżowy klub biznesu dla przedsiębiorców i największa w kraju ustawowa organizacja indywidualnych pracodawców. Przyznając nagrody jury brało pod uwagę nie tylko wskaźniki ekonomiczne, lecz również jakość i nowoczesność produktów oraz zaangażowanie w działalność charytatywną i dbałość o środowisko naturalne. Suma tych ocen złożyła się na decyzję o przyznaniu nagrody. Dodatkowo miniony rok, z uwagi na pandemię COVID-19, był szczególnie trudny dla wszystkich przedsiębiorców. Dlatego wszyscy nagrodzeni to nie liderzy polskiej gospodarki – to herosi polskiej gospodarki, co podkreśliła w czasie uroczystej gali Grażyna Majcher-Magdziak, członek Rady Dialogu Społecznego z ramienia przedsiębiorców, założyciel BCC oraz członek jury konkursu.

Austrotherm to czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa. Od prawie 30 lat firma oferuje produkty najwyższej jakości. Przez ten czas przedsiębiorstwo uplasowało się na pozycji lidera polskiej branży styropianowej, a jego potencjał gwarantuje dalszy rozwój.

„Zbudowaliśmy solidne fundamenty, dzięki którym nasza firma przetrwała bardzo trudny miniony rok i okazała się być odporna na wszystkie rynkowe wstrząsy. Wierzę, że kluczem do sukcesu jest uczciwość, inwestycja w jakość oraz w pracowników, którzy stanowią niezwykle cenny kapitał firmy. Dzięki wspólnemu zaangażowaniu całej załogi oraz wszystkim naszym klientom, którzy darzą nas swoim zaufaniem, odnosimy kolejne sukcesy. Jury konkursu Lider Polskiego Biznesu pragnę serdecznie podziękować za cenne wyróżnienie, które dedykuję wszystkim pracownikom firmy i naszym odbiorcom.” – podsumowała Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm.