Austrotherm z tytułem Budowlana Firma Roku 2021

Firma Austrotherm już trzeci raz z rzędu zdobyła tytuł Budowlanej Firmy Roku, a prezes zarządu, Anna Śpiewak tytuł Osobowość Branży.

Konkurs Builder Awards organizowany jest przez miesięcznik Builder, wiodący i niezależny magazyn dla budownictwa, architektury i biznesu, dostępny na rynku od 1997 roku. Wyróżnienie jest potwierdzeniem siły i pozycji firmy Austrotherm na tle całej branży budowlanej oraz jej osiągnięć rynkowych w 2021 roku. Tegoroczni laureaci XIX edycji prestiżowych nagród Buildera musieli radzić sobie z wieloma globalnymi wyzwaniami. Musieli jeszcze efektywniej rozwinąć skrzydła, wyzwolić istniejący potencjał, zapewnić długofalowy rozwój oraz zdobywać nowe rynki. W drugim roku pandemii laureaci pokazali siłę prowadzonego biznesu oraz fenomen motywacyjnej siły zarządzania, ale przede wszystkim fenomen kompetencji przywódczych ukierunkowanych nie tylko na rozwój firm, ale również tworzących je pracowników, z których są dumni i podkreślają ich wpływ na wspólny sukces organizacji – podsumowała Danuta Burzyńska, redaktor naczelna magazynu Builder.

W ramach konkursu Builder Awards przyznano również wyróżnienia specjalne szefom nagrodzonych firm, uwzględniając ich efektywne zarządzanie, skuteczne poszerzanie potencjału przedsiębiorstw oraz intuicję biznesową. Nagrodzone Osobowości, jak prezes zarządu Austrotherm Anna Śpiewak, są związane ze swoimi markami i firmami od początku ich działalności, są doświadczonymi managerami z wieloletnim stażem oraz osiągnięciami, które predestynują ich do miana osobowości dekady, a często nawet dwudziestolecia.

Austrotherm to czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa w Polsce. Od niemal 30 lat firma buduje zaufanie klientów, dostarczając produkty najwyższej jakości. Przez ten czas przedsiębiorstwo uplasowało się na pozycji lidera polskiej branży styropianowej, a jego potencjał gwarantuje dalszy rozwój.