Firma Austrotherm już czwarty rok z rzędu została nagrodzona tytułem Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Dodatkowo w ramach dziesięciolecia programu, otrzymała również wyróżnienie specjalne – godło Marka Dekady 2009-2019, które przyznawane jest firmom wielokrotnie nagradzanym w plebiscycie.

Wyróżnienia w ramach programu Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma przyznawane są najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom obecnym na polskim rynku. W wyniku przeprowadzonych badań określono wysoką aktywność, rozpoznawalność oraz jakość produktów oferowanych przez firmę Austrotherm. Wynik badania dał jednoznaczną odpowiedź, że Austrotherm to przedsiębiorstwo o ugruntowanej pozycji i długoletniej tradycji, a produkty odznaczają się najwyższą jakością. Przyznany tytuł świadczy także o tym, że marka na stałe zapisała się w świadomości społecznej i już ponad ćwierć wieku cieszy się nieustannym zaufaniem odbiorców. 

Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma to organizowany od dziesięciu lat ogólnopolski program promocyjny, który ma na celu wybór najlepszych, cieszących się największym zaufaniem i renomą marek w poszczególnych branżach. Organizatorem badań konsumenckich, prowadzonych w ramach programu jest Redakcja Forum Biznesu w Dzienniku Gazecie Prawnej oraz Biznes Trendy w Rzeczpospolitej.