Producent styropianu i Unia Oświęcim ramię w ramię. Odkryj, co stoi za tą niecodzienną współpracą

Austrotherm, firma specjalizująca się w produkcji materiałów do termoizolacji ogłasza z ogromną radością kontynuację wsparcia dla drużyny hokejowej TH UNIA Oświęcim w trwającym sezonie 2023/2024. To strategiczne partnerstwo, rozwijane przez lata, łączy renomowaną markę premium z potencjałem ośmiokrotnych Mistrzów Polski w hokeju na lodzie.

Oficjalna ceremonia podpisania umowy miała miejsce w Sali Pucharowej w siedzibie klubu UNII Oświęcim. W tym wyjątkowym wydarzeniu udział wzięli z ramienia firmy Austrotherm Pan Jerzy Płonka - Prezes Zarządu, Pan Bogdan Chlebowski, Wiceprezes Zarządu oraz Pan Paweł Kram, Prezes Zarządu Oświęcimskiego Sportu. 
„Nie jest to dla nas tylko kolejny sezon wspierania lokalnego sportu. To kontynuacja emocjonującej historii, gdzie siła naszej marki łączy się z determinacją i profesjonalizmem zespołu TH UNIA Oświęcim.” - podkreślił doniosłość tej strategicznej współpracy Pan Jerzy Płonka dodając - „Nasza obecność na lodowisku to nie tylko wsparcie dla drużyny, ale także manifestacja naszej pasji do doskonałości i zacieśniania więzi z lokalną społecznością."
 

Po podpisaniu umowy, przedstawiciele obu firm zwiedzili pomieszczenia oświęcimskiego lodowiska i przyglądali się treningowi zawodników. Na lodowej tafli, drużyna TH UNIA Oświęcim podpisała się na pamiątkowym kiju hokejowym. Ten symboliczny gest stał się świadectwem partnerskiego podejścia do współpracy.

Pan Bogdan Chlebowski podziękował drużynie za ten niezwykły prezent, mówiąc, "To nie tylko przedmiot, to symbol naszego wspólnego zaangażowania i dążenia do osiągania sukcesów."
Wspólnie z TH UNIA Oświęcim firma Austrotherm pragnie tworzyć niezapomniane chwile zarówno na lodowisku, jak i w sercach kibiców.
 

Austrotherm to firma, która od 30 lat jest liderem w dziedzinie izolacji termicznej oferując innowacyjne rozwiązania dla budownictwa. Zaangażowanie w sponsoring drużyny hokejowej TH UNIA Oświęcim to część misji wspierania lokalnych społeczności i propagowania wartości związanych z pasją i doskonałością. Razem z TH UNIA Oświęcim buduje przyszłość pełną ekscytujących wyzwań i sukcesów.