Austrotherm wśród elity polskiej przedsiębiorczości

Z przyjemnością informujemy, że firma Austrotherm otrzymała zaszczytne wyróżnienie w rankingu „Diamenty Forbesa 2019”. Tym samym już po raz czwarty z rzędu uplasowała się w prestiżowym gronie firm o najbardziej dynamicznym wzroście wartości, w kategorii przychodów od 50 do 250 milionów złotych.

Odbierając nagrodę, Prezes Zarządu, Anna Śpiewak podziękowała Pracownikom oraz Klientom – Chciałabym podkreślić, że spółka Austrotherm to przede wszystkim ludzie – kompetentny i uczciwy zespół Pracowników, który każdego dnia z oddaniem przystępuje do pracy. Dzięki ich wiedzy i zaangażowaniu firma z powodzeniem buduje mocną pozycję na polskim rynku. Dziękuję również naszym Klientom i Partnerom. Bez Waszego wsparcia i zaangażowania nasz sukces nie byłby możliwy.
Bisnode Polska we współpracy z redakcją miesięcznika „Forbes” opracowała zestawienie najdynamiczniej rozwijających się firm w Polsce. Znalezienie się w tym zacnym gronie nie zależy od przypadku, lecz od spełnienia wielu ostrych kryteriów. Na liście Diamentów Forbesa mogą znaleźć się jedynie te przedsiębiorstwa, które osiągnęły największy, przeciętny roczny wzrost wartości, są solidne i wiarygodne i zachowują wysoką efektywność prowadzonych procesów biznesowych.

Szczegółowe wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2019” dostępne są na stronie internetowej www.diamenty.forbes.pl