Złota Statuetka Lidera Polskiego Biznesu dla firmy Austrotherm

Po raz 26. w Teatrze Wielkim – Operze Narodowej w Warszawie odbyła się Wielka Gala Liderów Polskiego Biznesu, wieńcząca XXIX edycję konkursu Lider Polskiego Biznesu.

Firma Austrotherm, producent najwyższej jakości materiałów termoizolacyjnych, została uhonorowana jedną z najbardziej prestiżowych nagród gospodarczych w kraju - Złotą Statuetką Lidera Polskiego Biznesu. Kapituła konkursu nagrodziła firmy wyróżniające się zaangażowaniem w rozwój gospodarczy kraju, osiągające najlepsze wyniki ekonomiczne oraz przestrzegające zasad etyki prowadzenia biznesu. Dokonując weryfikacji, jury brało również pod uwagę zaangażowanie w działalność charytatywną i troskę o środowisko naturalne.

„Statuetka Lidera Polskiego Biznesu to ogromne wyróżnienie dla mnie i dla wszystkich pracowników firmy Austrotherm. Dostajemy wiele nagród, ale to wyróżnienie jest dla nas szczególnie ważne, ponieważ stanowi zwieńczenie pond 25-letniej działalnosci naszej firmy. Szczególne podziękowania kieruję do wszystkich moich pracowników. Dziękuję im za pasję i wieloletnie zaangażowanie. Stworzylismy nowoczesną oraz innowacyjną firmę, który cieszy się dużym uznaniem na polskim rynku materiałów termoizolacyjnych. Dziękuję również naszym klientom za wspaniałą współpracę i zaufanie, którym nas nieustannie obdarzają”- podkreśliła Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm.


Konkurs Lider Polskiego Biznesu organizowany jest przez Business Centre Club, nieprzerwanie od 1991 roku. Wśród blisko dwóch tysięcy gosci, obok najlepszych przedsiębiorców z całej Polski, znaleźli się również członkowie rządu, parlamentarzyści, dyplomaci, przedstawiciele świata kultury i nauki oraz duchowieństwo i znani publicyści.