Austrotherm wspiera zawody sportowe

W ostatni przedświąteczny weekend grudnia w Oświęcimiu odbyła się kolejna, XI już edycja zawodów „Bijemy rekordy” pod patronatem wybitnego pływaka – olimpijczyka i mistrza świata, Pawła Korzeniowskiego. Patronat nad wydarzeniem objęła firma Austrotherm – lider termoizolacji w Polsce.

Organizatorem corocznych zawodów jest Uczniowski Klub Pływacki Unia Oświęcim, który w tym roku obchodził jubileusz 75-lecia istnienia. Tegoroczne zmagania cieszyły się ogromną popularnością. Startujący zawodnicy przyjechali do Oświęcimia aż ze 103 klubów z terenu całej Polski oraz zza granicy i rywalizowali w 7 kategoriach wiekowych. Zawody stały na wyjątkowo wysokim poziomie sportowym. Organizatorzy gościli na oświęcimskiej pływalni wielu reprezentantów Kadry Narodowej Juniorów, jak również tegoroczną olimpijkę - Laurę Bernat, która wystartowała w stylu grzbietowym oraz zmiennym.

Jak co roku zawody były niezwykle udane pod względem organizacyjnym i obfitowały we wspaniałe rekordy życiowe oraz stanowiły doskonałą, a zarazem ostatnią okazję w tym roku do pobicia rekordów Polski, rekordów okręgu i swoich rekordów życiowych. Dzięki transmisji internetowej wydarzenie było dostępne dla szerokiego grona odbiorców.

Austrotherm był tegorocznym partnerem zawodów pływackich. Firma co roku wspiera organizacje, które w swoich działaniach stawiają na aktywność fizyczną i propagują zdrowy styl życia zwłaszcza wśród dzieci i młodzieży. Należy do nich właśnie między innymi Uczniowski Klub Pływacki Unia Oświęcim. Jesteśmy dumni, że po raz kolejny mogliśmy być częścią tak szlachetnej idei. 
Gratulujemy wszystkim zwycięzcom, jak również pozostałym uczestnikom i życzymy kolejnych wspaniałych występów!

Film z zawodów: https://fb.watch/a09LcW0HHi/