Aktualności

Ogólnopolski Kongres Zarządców Nieruchomości, Wspólnot, Spółdzielni Mieszkaniowych i Deweloperów

Firma Austrotherm oraz miesięcznik Mieszkanie i Wspólnota – poradnik właścicieli i zarządców – zapraszają do udziału w ogólnopolskim kongresie zarządców nieruchomości, wspólnot, spółdzielni mieszkaniowych i deweloperów. Kongres odbędzie się w dniach 22-23 kwietnia 2021 r.

Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!

W czasie spotkania omówione zostaną najważniejsze zmiany prawne w 2021 roku oraz problemy, które najczęściej spotykają zarządcy nieruchomości. Prelekcje poprowadzą doświadczeni eksperci - praktycy, którzy doskonale znają branżę i udzielą Państwu rad, jak radzić sobie w codziennej pracy zarządcy nieruchomości. Spotkanie odbędzie się w bezpiecznej formule online, podczas której uczestnicy dowiedzą się między innymi, jak zarządzać parkingami, częściami wspólnymi oraz jak zaplanować termomodernizację. Ponadto eksperci udzielą Państwu dodatkowego wsparcia podczas indywidualnych konsultacji w specjalnie przygotowanych, wirtualnych pokojach porad.

Serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniu!

Szczegółowy program kongresu oraz formularz rejestracji znajdą Państwo na stronie: www.kongreszarzadcy.pl
 

W programie między innymi:

  • Omówimy najistotniejsze parametry fizykomechaniczne wpływające na jakość styropianu oraz efektywność i trwałość całego przedsięwzięcia.
  • Poruszymy kwestie doboru wyrobów styropianowych do konkretnej aplikacji (izolacja cieplna fundamentów, ścian zewnętrznych, balkonów/tarasów oraz poddaszy nieogrzewanych i dachów).
  • Przedstawimy interesujący model współpracy działu doradztwa technicznego firmy Austrotherm z zarządcami nieruchomości na etapie koncepcji, projektowania oraz realizacji prac termomodernizacyjnych.