Wiedza

Porady dociepleniowe #6

Styropian na dach płaski ze spadkiem

W cyklu "Porady dociepleniowe Austrotherm" prezentujemy odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania z zakresu dociepleń. Oto kolejne z nich.

Pytanie: Planujemy wykonać w najbliższym czasie termomodernizację stropodachu na swoim budynku. Czy macie Państwo produkty, które jednocześnie utworzą spadek i zapewnią skuteczną barierę przed stratami ciepła?

W swojej ofercie posiadamy rozwiązanie, które idealnie wpisuje się w Państwa potrzeby. Mowa oczywiście o Systemie Austrotherm DPS. To właśnie rosnące z roku na rok zainteresowanie rynku budowlanego dachami płaskimi ze spadkiem było impulsem do wprowadzenia do naszej oferty zestawu produktu, który pozwala – nawet samemu inwestorowi – sprawnie ułożyć izolację cieplną na stropodachu, która jednocześnie utworzy odpowiednie nachylenie jego połaci. Umożliwi tym samym, po wykonaniu hydroizolacji, skuteczne odprowadzenie wody deszczowej z jego powierzchni. W celu otrzymania stosownej oferty cenowej zachęcamy do kontaktu z naszymi dystrybutorami, w których odnalezieniu pomoże Państwu interaktywna mapa.

Prosimy by do zapytania ofertowego załączyć czytelne rysunki bądź szkice rzutu stropodachu i przekrojów oraz fragment opisu technicznego dotyczący tego elementu, a opisujący proponowane materiały, ich grubości i wymagane parametry użytkowe.

Z chęcią odpowiemy na twoje pytanie techniczny@austrotherm.pl