Austrotherm sponsorem Święta Miasta Oświęcim

Początek września w kalendarzu wydarzeń kulturalnych miasta Oświęcim zajmuje szczególne miejsce. To właśnie wtedy od wielu lat odbywa się największa impreza regionu – Święto Miasta. Podobnie jak w latach ubiegłych firma Austrotherm została Sponsorem Wspomagającym tego niezwykłego wydarzenia, które stanowi doskonałą okazję do przypomnienia bogatej historii i tradycji miasta, ale również do wspólnej zabawy.

W tegorocznym programie znalazły się między innymi uroczysta sesja Rady Miasta, otwarcie wystawy malarstwa Witolda Kaczanowskiego – „Witold-K” oraz zwiedzanie wystawy czasowej „Dwór Książęcy w Oświęcimiu XIV-XV w.” Zwieńczeniem weekendu i zarazem jego największą atrakcją okazały się być koncerty takich gwiazd jak min. Sound’n’Grace i Cleo.

 

Austrotherm od lat jest jednym z ważniejszych partnerów miasta. Poprzez wspieranie ważnych społecznie wydarzeń i licznych działań sponsoringowych, zgodnie z przyjętą strategią, wzmacnia i buduje wizerunek marki odpowiedzialnej społecznie. Od blisko trzydziestu lat firma Austrotherm angażuje się w życie lokalnej społeczności, wspierając imprezy kulturalne, projekty sportowe czy stowarzyszenia non-profit.