Aktualności

Katalog wzorów fasadowych profili powlekanych na rok 2020

Jest już dostępny nowy katalog Austrotherm FPP w całości poświęcony fasadowym profilom powlekanym oraz desce elewacyjnej.

Nowy katalog wkrótce pojawi się w sieci sprzedaży, tymczasem jest już dostępny online od 15 czerwca. Wszyscy zainteresowani aktualnymi wzorami elementów upiększających fasadę, mogą go pobrać jako plik PDF lub przeglądać online. Od 1 lipca katalog Austrotherm FPP dostępny będzie również w formie papierowej w największych hurtowniach budowlanych w Polsce. Tym razem wersja elektroniczna została wzbogacona o elementy interaktywne i ułatwiające nawigację, jak na przykład film instruktażowy w jaki sposób należy mocować elementy ozdobne na fasadzie budynku.

Katalog Austrotherm FPP. Jak go dostać?

Katalog w wersji papierowej będzie bezpłatnie kolportowany do największych hurtowni budowlanych w Polsce. Dodatkowo, każdy inwestor może skontaktować się działem marketingu firmy, na przykład wysyłać wiadomość na email: marketingsymbolaustrothermpunktpl i podać adres na który ma zostać wysłany katalog. Katalog zostanie wysłany bezpłatnie.

Zobacz jak wygląda nowy katalog:

Katalogi fasadowych profili powlekanych od lat cieszą się zainteresowaniem klientów. Jest to zapewne związane z tym, że Polacy coraz bardziej dbają o estetykę swoich wymarzonych domów. Warto wspomnieć że profile gzymsowe, podparapetowe, wokółokienne znajdują zastosowanie na niemal każdej inwestycji. – tej o wyglądzie klasycznym jak i nowoczesnym.

Elementy ozdobne na bazie styropianu są chętnie stosowane ponieważ są:

  • lekkie,
  • elastyczne,
  • trwałe,
  • łatwe w montażu.

Przypominamy, że dział techniczny (technicznysymbolaustrothermpunktpl) Austrotherm od zawsze oferuje bezpłatne doradztwo w odpowiednim doborze profili.