Nowe narzędzie dla tych co ocieplają - teraz za darmo i online!

W marcu firma Austrotherm zaprezentowała swoje najnowsze rozwiązanie online - intuicyjny kalkulator doboru grubości styropianu. Dzięki niemu właściciele domów mogą szybko i łatwo oszacować odpowiednią grubość termoizolacji, zgodnie z obowiązującymi wymogami technicznymi.
Kalkulator oferuje szereg kluczowych funkcji, w tym szybki dobór grubości styropianu dla ściany, dachu, podłogi oraz fundamentu. Użytkownicy mogą wybierać spośród różnych sugerowanych materiałów termoizolacyjnych, dostosowując je do specyfiki swojej przegrody. Precyzyjny suwak umożliwia dopasowanie grubości izolacji, zapewniając zgodność z normami oraz przeprowadzenie szybkiej analizy kosztów, co pozwala wybrać najbardziej ekonomiczną opcję.
Narzędzie nie tylko ułatwia wybór odpowiedniego typu styropianu, ale także dostarcza cennych informacji na temat znaczenia izolacji termicznej, pomagając podejmować świadome decyzje, które przyniosą oszczędności i zwiększą komfort mieszkania.
Serdecznie zachęcamy do odwiedzenia naszej strony internetowej i skorzystania z darmowego kalkulatora, aby na własne oczy przekonać się o jego użyteczności.

www.austrotherm.pl/kalkulator-grubosci-ocieplenia