Sponsorujemy ośmiokrotnych mistrzów Polski

Przedłużyliśmy naszą umowę sponsorską z TH Unia Oświęcim na sezon 2023-2024 - ośmiokrotnym mistrzem Polski w hokeju na lodzie. To dla nas ogromne źródło satysfakcji i dumy!
TH Unia Oświęcim to drużyna, która nie tylko reprezentuje nasze miasto, ale także inspiruje nas swoim poświęceniem, determinacją i pasją do hokeja. To zespół, który jest wzorem profesjonalizmu i zaangażowania, a my jesteśmy dumni, że możemy być częścią ich hokejowej rodziny.
Nasza współpraca z TH Unia Oświęcim to nie tylko partnerska umowa sponsorska, to także zaangażowanie w rozwijanie lokalnej społeczności i kultury sportowej. Razem tworzymy historię i kibicujemy naszym zawodnikom, dając im wsparcie, którego potrzebują.

Jesteśmy niezmiernie podekscytowani zbliżającym się sezonem, pełni nadziei na osiągnięcie wspólnych sukcesów. Razem z TH Unia Oświęcim jesteśmy gotowi na nowe wyzwania, nowe emocje i nowe zwycięstwa.
Dziękujemy drużynie TH Unia Oświęcim za ich poświęcenie i pasję, a także naszym klientom i partnerom za wsparcie, które umożliwia nam kontynuację tej niesamowitej przygody. Nie możemy się doczekać kolejnych emocjonujących chwil na lodowisku!