Aktualności

Prezes Austrotherm w rankingu "100 Kobiet Biznesu"

Anna Śpiewak w gronie najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce

10 grudnia w Teatrze Wielkim - Operze Narodowej w Warszawie, podczas uroczystej gali zostały wręczone nagrody najskuteczniejszym kobietom biznesu w ramach ogólnopolskiego rankingu "100 kobiet biznesu".

Z przyjemnością informujemy, że w zaszczytnym gronie najbardziej przedsiębiorczych kobiet w Polsce, znalazła się już po raz drugi pani Anna Śpiewak, prezes Zarządu Austrotherm Sp. z o.o.

Kobiety biznesu posiadają duży ładunek inteligencji emocjonalnej. Nie potrzebują przywilejów, są pracowite, serdeczne i odważne. Mają też ogromny dar przekonywania. Pewnie i dynamicznie, nawet w niesprzyjających warunkach rynkowych rozwijają firmy, które stają się liderami w swojej branży. Ranking "100 kobiet biznesu", jest przygotowywany przez redakcję dziennika "Puls Biznesu".

Kryteria uczestnictwa w rankingu były restrykcyjne. Udział mogły wziąć kobiety, na stanowiskach członków zarządu lub prezesów, których firmy w okresie 2013-2014 zanotowały dodatnią dynamikę wartości sprzedaży i zysku. Zarządzana przez nie firma, musi także być wysoce ceniona w środowisku biznesowym i wyróżniać się nieposzlakowaną opinią.