Life Festival z firmą Austrotherm

Tolerancja na sportowo

Biegaczu, zapisz w kalendarzu kolejną datę zawodów! Dołącz do Roberta Korzeniowskiego i Adrianny Palki w niedzielę, 19 czerwca 2016 r w Oświęcimiu. Weź udział w biegu ulicznym „Tolerancja na sportowo”, którego sponsorem jest firma Austrotherm. Połącz sport z miłością do muzyki!

LFO to wielkie muzyczne emocje i ogromna dawka pozytywnej energii. Wszystko w imię prostych zasad: ŻYCIE – MIŁOŚĆ – MUZYKA. W tym roku, już po raz czwarty, wraz z organizatorami: Fundacją Peace Festival i Starostwem Powiatowym w Oświęcimiu, Austrotherm zaprasza amatorów biegania do udziału w biegu ulicznym „Tolerancja na sportowo”. Swój udział w wydarzeniu potwierdził już Robert Korzeniowski, z którym na starcie spotkamy się po raz trzeci. Do biegu dołączyła także Trener Personalny Adrianna Palka - ceniona trenerka Gwiazd.

W  tym roku również jesteśmy z Wami

Cieszymy się, ze po raz kolejny możemy uczestniczyć w tym wspaniałym wydarzeniu. Austrotherm to nie tylko producent styropianu. Firma od lat aktywnie włącza się w popularyzację sportu i propagowanie aktywnego trybu życia. Mamy nadzieję, że w tym roku pobijecie z nami swoje rekordy życiowe i zdobędziecie motywację do kolejnych wyzwań.

Dlaczego warto biegać?

Bieganie dla wielu stało się sposobem na życie. Z pewnością jest najbardziej demokratyczną formą sportu — wystarczą buty i zapał, a kondycja sama poprawi się po kilku treningach. Pragniemy, żeby w festiwalową akcję włączyło się jak najwięcej miłośników aktywnego wypoczynku.
Żeby biegać na LFO nie musisz być ani sprinterem ani maratończykiem! Wystarczy, że chcesz spróbować!
W programie akcji "Tolerancja na sportowo":
•    Bieg na rolkach – 2,5 km; start godz.10.00; limit czasu – 25 min
•    Bieg rodzinny  – 2,5 km; start godz.11.15; limit czasu  – 25 min
•    Bieg główny „Tolerancja na sportowo” – 10 km; start godz.10.30; limit czasu – 80 min
•    Bieg Life  – 5 km; start godz.10.30; limit czasu – 80 min
•    Bieg Life  – 5 km; start godz.10.30; limit czasu – 80 min

Na najlepszych czekają atrakcyjne nagrody!

Zapraszamy do zgłaszania się za pośrednictwem strony http://bit.ly/1V06OZs
Trasy przebiegać będą tradycyjnie ulicami Osiedla Chemików w Oświęcimiu - 100% asfaltowej nawierzchni.
Uwaga! W tym roku trasa biegu jest atestowana. Będzie można regulować GPSy :)
Biuro zawodów: hala sportowa Powiatowego Zespołu nr 2 Szkół Ogólnokształcących Mistrzostwa Sportowego i Technicznych w Oświęcimiu ul. J. Bema 8.

Zgłoszenia: http://bit.ly/BiegLFOzAustrotherm