Austrotherm laureatem Budowlanej Marki Roku 2022

W ramach XVIII plebiscytu Budowlana Marka Roku, którego finał odbył się 7 czerwca w Hotelu Windsor w Jachrance, wyłoniono marki budowlane, które wyróżniają się najwyższą jakością i niezmiennie cieszą się zaufaniem fachowców. Firma Austrotherm już po raz jedenasty została uhonorowana tytułem Budowlana Marka Roku w kategorii Materiały termoizolacyjne – styropian.

Firma ASM Research Solutions Strategy od 2005 roku bada preferencje wykonawców, aby wyłonić firmy i marki, cieszące się największym zaufaniem. W czasie badania respondenci wskazują produkty, z których korzystają najczęściej. Dlatego ranking stanowi miarodajny wskaźnik pozycji marek na rynku i jest cennym źródłem wiedzy dla inwestorów, którzy bardzo często w swoich decyzjach zakupowych kierują się wskazaniem fachowców. Dzięki obiektywnej formule badania inwestorzy otrzymują wiarygodne informacje i mogą wybrać najlepsze materiały do budowy lub remontu swoich nieruchomości.  
Nagrodę za sukcesy w kreowaniu silnej marki na rynku materiałów budowlanych w 2022 roku dla firmy Austrotherm odebrała prezes zarządu, Anna Śpiewak. 
„Prowadzenie biznesu to wielka odpowiedzialność. Satysfakcja i zaufanie naszych klientów są dla nas najważniejsze. Dlatego każdego dnia ciężko pracujemy, aby nie zawieść naszych odbiorców. Ich zadowolenie to ważny sygnał dla nas, że dzięki codziennej, sumiennej i uczciwej pracy udaje nam się osiągnąć założony cel” – podsumowała Anna Śpiewak, prezes zarządu Austrotherm.