Rolnik szukał styropianu, znalazł Austrotherm i 25000 złotych

Tomasz Stanisławski, zwycięzca nagrody głównej w loterii „25 Lat Austrotherm – Loteria Urodzinowa”, odebrał czek na 25000 złotych. Był w szoku! Szczęśliwy i zadowolony, ale nie mógł uwierzyć, że pieniądze należą teraz do niego.

Pan Tomasz, rolnik z Miłosławia pod Wrześnią, zakupił niespełna 26 metrów sześciennych styropianu marki Austrotherm. Namówiony przez panią Karolinę, wykwalifikowaną pracownicę firmy X-BUD do zarejestrowania faktury zakupu w loterii, wziął udział w losowaniu i wygrał 25000 złotych. Niespełna 10 dni po losowaniu oficjalnie na jego ręce trafił czek na niebagatelną sumę.

- Chociaż od losowania minęło już sporo czasu, ja wciąż nie mogę uwierzyć, że wygrałem. – z uśmiechem i błyskiem w oku, opowiada pan Tomasz. – Jestem zaskoczony, bo słyszałem, że zgłoszeń spłynęło mnóstwo, i to z całej Polski. Ja wysłałem tylko jedno. Nie liczyłem na główną nagrodę, w duchu miałem nadzieję na wygranie czerwonego skuterka. Mogę zdradzić, że zakupionym styropianem ociepliłem mój dom z czerwonej cegły. Myślę teraz o dociepleniu pomieszczeń w których hoduję trzodę chlewną. Będę ocieplał styropianem marki Austrotherm.

- Wszyscy cieszymy się ze szczęścia pana Tomka. – dopowiada pani Karolina, z hurtowni X-Bud, gdzie padła główna wygrana. – Muszę powiedzieć, że często inwestorzy nie zwracają uwagi na jakość materiałów budowlanych. Skutkuje to przedwczesnym remontem, licznymi poprawkami i tak naprawdę zwiększa koszty inwestycji. Od zawsze powtarzam inwestorom „Kto buduje się tanio – buduje się dwa razy”. Staram się doradzać klientom tak, jakbym miała budować dla siebie. Stosowanie wysokiej jakości materiałów budowlanych jest ważne. Dlatego namówiłam pana Stanisławskiego na zakup styropianu marki Austrotherm.

Szczególnie gratulujemy panu Tomaszowi.

W loterii „25 Lat Austrotherm – Loteria Urodzinowa” oprócz 25000 złotych można było wygrać 4 skutery i 20 nagród po 500 złotych. Premiowane zakupy w okresie trwania loterii były wysokiej jakości termoizolacyjne płyty styropianowe (EPS) i polistyrenowe (XPS) dla wymagających inwestorów. Płyty pomagają zapewnić najwyższe oszczędności w domowym budżecie oraz bezpieczeństwo fundamentów, ścian i dachów. Efekty zastosowania produktów spotykają się od 25 lat z uznaniem nawet najbardziej wymagających inwestorów, ponieważ są wytwarzane w oparciu o najnowsze zdobycze nauki inżynieryjnej i z surowców najwyższej jakości.

Listę laureatów prezentujemy na stronie www.austrotherm.pl/loteria.