Austrotherm z tytułem Budowlanej Marki Roku 2021

Austrotherm, czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa, został laureatem w prestiżowym rankingu Budowlana Marku Roku 2021. To już 10 zaszczytny tytuł dla firmy Austrotherm, producenta styropianu najwyższej jakości. Pomimo trudności związanych z pandemią, firma cieszy się niesłabnącym zaufaniem wśród fachowców.

Organizatorem XVII edycji plebiscytu Budowlana Marka Roku oraz Champion Roku jest ASM Centrum Badań i Analiz Rynku. Ponad dwa i pół tysiąca firm wykonawczych z całej Polski wzięło udziału w badaniu, mającym na celu poznanie opinii na temat kilkudziesięciu grup asortymentowych materiałów budowlanych. Fachowcy wskazują najczęściej używane przez nich marki w ciągu danego roku oraz te, które ich zdaniem odznaczają się najwyższą jakością i najlepszą relacją ceny do jakości. Są to marki, które polecają i do których są przywiązani. Nie da się również ukryć, że Polacy coraz częściej w wyborze produktów budowlanych sugerują się właśnie wskazaniami fachowców.

To dla nas ogromne wyróżnienie, móc znaleźć się już po raz dziesiąty, jubileuszowy w czołówce tego prestiżowego rankingu. Jest to również ważny sygnał dla całej załogi, że uczciwa i rzetelna praca oraz dbałość o najwyższą jakość produktów wpływa na doskonałą kondycję firmy w kolejnych latach. Dowodem na to jest silna i przede wszystkim stabilna pozycja firmy Austrotherm.Zawsze staramy się wsłuchiwać w potrzeby naszych klientów i dostarczać im produkty najwyższej jakości, a budowa naszych relacji opiera się na zaufaniu i wzajemnym zrozumieniu. Fachowcy, którzy zaufali naszej marce wiedzą, że jest ona niezawodna i mimo wyższych cen warto stawiać na nasze produkty. Firmy wykonawcze, które nas polecają są gwarantem dobrej jakości w całym procesie termoizolacji. Wszystkim ambasadorom naszej marki bardzo serdecznie dziękuję. Dziękuję również wszystkim Pracownikom Austrotherm za pełen profesjonalizm na co dzień i wzorową obsługę klienta – mówi Anna Śpiewak, Prezes Zarządu Austrotherm.

W imieniu władz spółki nagrodę odebrał pan Sylwester Michalski