Termomodernizacja z kompleksową obsługą

W obliczu rosnących wymagań energetycznych i wzrastającej świadomości ekologicznej, termomodernizacja obiektów budowlanych staje się kluczowym zadaniem. Proces ten wymaga nie tylko znacznych nakładów finansowych, ale i profesjonalnego podejścia w projektowaniu i wykonawstwie, by osiągnąć zamierzone cele. W tym kontekście, na uwagę zasługują firmy takie jak Austrotherm, które dostarczają nie tylko produkty wysokiej jakości, ale również oferują kompleksowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie termomodernizacji.

Wsparcie na każdym etapie termomodernizacji

Przed dokonaniem zakupu, Austrotherm zapewnia klientom fachowe doradztwo w wyborze odpowiedniego styropianu. Eksperci firmy biorą pod uwagę specyfikę konstrukcji domu, warunki klimatyczne regionu oraz indywidualne preferencje klienta. Doradztwo to obejmuje również pomoc w obliczeniach dotyczących grubości i ilości potrzebnego materiału oraz doboru odpowiednich akcesoriów.
Po złożeniu zamówienia u autoryzowanego dystrybutora (lokalizację znajdziesz tutaj: https://www.austrotherm.pl/gdzie-kupic), styropian może być dostarczony bezpośrednio na plac budowy. W przypadku pytań przed lub po zakupie, klienci mogą skorzystać z infolinii technicznej firmy, gdzie doświadczeni doradcy techniczni udzielą niezbędnej pomocy i porad.

Szkolenia dla wykonawców

Austrotherm, oprócz wsparcia przy wyborze materiału termoizolacyjnego, oferuje również szkolenia dla wykonawców. Dzięki temu, proces montażu przebiega zgodnie z najlepszymi praktykami branżowymi, co jest kluczowe dla uniknięcia błędów i usterek, które mogłyby wpłynąć na komfort i bezpieczeństwo użytkowania budynku.

Doradztwo i nowe narzędzia online

Firma zapewnia kompleksowe wsparcie i doradztwo na każdym etapie termomodernizacji, co daje klientom pewność, że ich inwestycja będzie wykonana profesjonalnie i z dbałością o każdy szczegół, przynosząc oczekiwane efekty w zakresie oszczędności energetycznych i komfortu użytkowania. Podkreślając rolę szybkiego dostępu do informacji na początku 2024 roku firma udostępniła kalkulator doboru grubości styropianu online (www.austrotherm.pl/kalkulator-grubosci-ocieplenia). Narzędzie oferuje szereg kluczowych funkcji, w tym szybki dobór grubości styropianu dla ściany, dachu, podłogi oraz fundamentu, zgodnie z obowiązującymi wymogami technicznymi.

Forum Modernizacji Budownictwa

Zapraszamy do obejrzenia fragmentu Forum Modernizacji Budownictwa, gdzie redaktor Jarosław Guzal prowadzi rozmowę z Marcinem Feliksem z firmy Austrotherm, podkreślając znaczenie kompleksowej obsługi klienta w procesie termomodernizacji.

Zaakceptuj pliki cookie, aby móc oglądać nasze filmy