Diament Forbesa 2018 przyznany spółce Austrotherm

Miło nam poinformować, że oświęcimska spółka Austrotherm otrzymała wyróżnienie w rankingu „Diamenty Forbesa 2018". Tym samym po raz trzeci z rzędu znalazła się w gronie firm o najbardziej dynamicznym wzroście wartości, w kategorii przychodów od 50 do 250 milionów złotych.

„Diamenty Forbesa” To wyróżnienie przyznawane firmom o największym potencjale rozwojowym, które najszybciej i najskuteczniej powiększają posiadaną wartość. Wśród kluczowych kryteriów znajdują się m.in. historia i wiarygodność płatnicza, wyniki finansowe oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych.

Tytuł ten potwierdza, że firma należy do grona najbardziej rozwijających się firm w kraju. - Z tego względu serdecznie dziękuję pracownikom Austrotherm oraz naszym Klientom i Partnerom. Bez Waszego wsparcia, zaufania, partnerskich relacji i zaangażowania, nasze sukcesy nie byłyby możliwe – podkreśliła prezes firmy, pani Anna Śpiewak, odbierając to zaszczytne wyróżnienie.

Szczegółowe wyniki rankingu „Diamenty Forbesa 2018” zostały opublikowane 25 stycznia 2018 roku w miesięczniku Forbes oraz na stronie internetowej www.diamenty.forbes.pl