Aktualności

Super Marka 2021 dla Austrotherm

Firma Austrotherm, czołowy producent materiałów termoizolacyjnych dla budownictwa, już po raz szósty z rzędu została wyróżniona tytułem Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma w kategorii Producenci Styropianu. Wynik badania potwierdził ugruntowaną pozycję marki oraz świetną jakość produktów, cenioną przez najlepszych fachowców w całej Polsce.

Dział Badań i Analiz Rynku Forum Biznesu oraz Biznes Trendy od dwunastu lat prowadzi ogólnopolski program promocyjny pod nazwą „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma”, w ramach którego przyznawane są również tytuły Super Marka. Badania mają na celu określenie wartości, aktywności i rozpoznawalności brandów w poszczególnych kategoriach. Przedmiotem analiz objęte zostają między innymi takie obszary, jak pozycja rynkowa marki i jej siła, jakość prezentowana przez dany produkt oraz przede wszystkim stopień zaufania konsumentów.

Austrotherm z roku na rok zdobywa coraz większe uznanie, a wypracowana przez lata wartość rynkowa firmy i struktura organizacyjna pozwalają na dotarcie do szerokiego grona odbiorców. Filozofia firmy opiera się o takie wartości, jak uczciwość, rzetelność oraz szacunek względem drugiego człowieka. Świadczy o tym zespół kreatywnych i lojalnych pracowników, którzy związani są z firmą od wielu lat. Zespół Austrotherm to świetni specjaliści, którzy dzielą się wiedzą i doświadczeniem, dzięki czemu szybko reagują na różne wyzwania i wychodzą naprzeciw oczekiwaniom klientów. Wszyscy wspólnie angażują się w tworzenie wizerunku przedsiębiorstwa, a ich praca przekłada się na nieustanny rozwój i sukces firmy, która działa na rynku już od blisko 27 lat. Przyznany tytuł jest potwierdzeniem, że marka na stałe zapisała się w świadomości społecznej i już ponad ćwierć wieku cieszy się nieustannym zaufaniem odbiorców.

Może Cię również zainteresować