Jakość potwierdzona tytułem Ambasadora Polskiej Gospodarki

Firma Austrotherm otrzymała tytuł Ambasadora Polskiej Gospodarki w kategorii „Najwyższa Jakość”, w ramach konkursu organizowanego przez Business Centre Club. 25 września w czasie uroczystego wręczenia dyplomów, spółkę reprezentowała Pani Prezes Anna Śpiewak.

Otrzymując to wyjątkowe wyróżnienie spółka została doceniona za promowanie Polski na arenie międzynarodowej jako wiarygodny partner gospodarczy; wspieranie dobrego wizerunku polskiego przedsiębiorcy; przyczynianie się do rozwoju gospodarczego kraju; przyciąganie inwestorów oraz budowaniu zaufania wobec Polski i Polaków.

Należy zaznaczyć że tytuł „Najwyższa Jakość”, nie odnosi się tylko i wyłącznie do oferowanych produktów ale także świadczy, że firma odbierana jest w Polsce i na świecie jako wiarygodny partner biznesowy oferujący najwyższe standardy jakości, w tym relacji z klientami, bezpieczeństwa, logistyki czy kultury pracy.

Honorowy patronat nad konkursem Ambasador Polskiej Gospodarki objął Luca Jahier - Przewodniczący Europejskiego Komitetu Ekonomiczno-Społecznego w Brukseli. W liście skierowanym do laureatów zaznaczył, że wyróżnione przedsiębiorstwa są przykładem wysokich standardów ekonomiczno-finansowych i dobrych praktyk biznesowych w kontaktach międzynarodowych. Opinia o ich wyrobach i firmach przekłada się na pozytywny obraz innych dziedzin w Polsce, choćby kultury i inicjatyw społecznych. Zaznaczył, że biznesmeni są ambasadorami zarówno polskiego biznesu, gospodarki jak i Polski.