Firma Austrotherm liderem branży

Podczas XVII gali Builder Awards firma Austrotherm została uhonorowana zaszczytnym tytułem Budowlana Firma Roku 2019, a prezes zarządu Anna Śpiewak tytułem Osobowość Branży.

Rada Naukowa i Redakcja miesięcznika Builder wybrały spośród wielu firm i menadżerów niekwestionowanych liderów polskiej branży budowlanej. Podczas uroczystej gali wręczono między innymi prestiżowe wyróżnienia Budowlana Firma Roku oraz Osobowość Branży. W gronie laureatów po raz kolejny znalazła się firma Austrotherm oraz prezes zarządu, Anna Śpiewak. Jak podkreśliła kapituła konkursu oraz wydawca Buildera, Marek Zdziebłowski, nagrodzeni to synonim dynamicznego rozwoju, skuteczności w budowaniu potencjału rynkowego oraz efektywnego zarządzania i innowacyjności. Jednym słowem to godni zaufania partnerzy, którzy wskazują drogi rozwoju i wywierają silny i pozytywny wpływ nie tylko na firmy, którymi zarządzają, ale przede wszystkim na całą branżę budowlaną. Pomimo wielu trudnych wyzwań, jak choćby deficyt pracowników, niska rentowność i duża konkurencja, nagrodzone firmy doskonale odnalazły się w warunkach budowlanego boomu.

Prezes Zarządu, Anna Śpiewak zadedykowała nagrodę wszystkim swoim współpracownikom – „Pragnę podziękować całemu zespołowi Austrotherm, którym mam zaszczyt i przyjemność kierować. Udało nam się stworzyć innowacyjną i nowoczesną firmę, który cieszy się dużym uznaniem na polskim rynku materiałów termoizolacyjnych. Składam również serdecznie podziękowania całej Radzie Naukowej i Redakcji miesięcznika Builder za docenienie naszej działalności”.

Organizatorem konkursu jest wydawnictwo PWB Media, wydawca Buildera – wiodącego, ogólnopolskiego miesięcznika dla budownictwa, architektury i biznesu, obecnego na polskim rynku od ponad 20 lat.