Prestiżowy Diament Forbesa dla firmy Austrotherm

Firma Austrotherm już po raz siódmy z rzędu zajęła miejsce w rankingu najprężniej rozwijających się firm w Polsce. To niezwykle nobilitujące wyróżnienie dla naszej firmy, ponieważ w tym roku na liście znalazły się wyłącznie przedsiębiorstwa z 15-procentowym i większym wzrostem wartości na przestrzeni ostatnich trzech lat.

Co roku magazyn Forbes we współpracy z firmą Dun&Bradstreet przygotowuje ranking przedsiębiorstw działających na terenie całego kraju. Najbardziej wiarygodne plasują się na liście Diamentów Forbesa - prestiżowego zestawienia firm, które w szybki sposób rozwinęły się na wielu płaszczyznach i zyskały na ogólnej wartości w stosunkowo krótkim czasie. Wśród kluczowych kryteriów oceny znalazły się takie pozycje, jak wyniki finansowe, wartość majątku oraz historia i wiarygodność płatnicza.

Austrotherm to czołowy producent materiałów termoizolacyjnych najwyższej jakości. Diamenty Forbesa potwierdziły, że firma w ostatnim czasie osiągnęła spektakularną dynamikę wzrostu. Świadczy on nie tylko o naszej wiarygodności biznesowej i wartości rynkowej, ale przede wszystkim o ogromnym zaufaniu ze strony naszych klientów oraz oddaniu naszych pracowników. Bez nich sukces firmy nie byłby możliwy.