Wypełnij ankietę i odbierz 500 zł

Konkurs Konkurs Konkurs

Zapraszamy do wzięcia udziału w ankiecie dotyczącej znajomości witryn branżowych. Każdy z uczestników zabawy, kto odpowie na pytania zawarte w ankiecie internetowej i wymyśli hasło reklamowe, może otrzymać od nas 500, 300 lub 100 złotych.

Konkurs rozpoczął się 24 marca i potrwa do 27 kwietnia. W tym czasie na stronie www.bit.ly/konkursAustrotherm będzie możliwość wypełniania ankiety oraz podania hasła reklamowego dla firmy Austrotherm. Ci uczestnicy, którzy wymyślą hasło reklamowe, a przy tym wykażą się największą kreatywnością, mają szansę na wygranie jednej z trzech nagród pieniężnych. Zwycięzcy konkursu zostaną wyłonieni przez specjalne jury składające się z ekspertów firmy Austortherm. Konkurs jak i ankieta, adresowane są przede wszystkim do architektów, wykonawców, sprzedawców, inwestorów indywidualnych, uczniów oraz do naszych fanów.

W konkursie liczymy na kreatywność uczestników i możemy obiecać, że każda z propozycji na slogan zostanie wzięta pod uwagę. Zachęcamy również do polubienia fanpage Austrotherm, który znajduje się pod adresem www.facebook.com/AustrothermPL

Na propozycje haseł czekamy do 27 kwietnia. Rozstrzygnięcie konkursu nastąpi dwa dni później. Zwycięskie hasła umieścimy na naszym profilu www.facebook.pl/AustrothermPL.

Koniecznie wypełnij ankietę i wygraj! > www.bit.ly/konkursAustrotherm

Zobacz Regulamin