Firma Austrotherm, producent materiałów termoizolacyjnych najwyższej jakości, została ponownie uhonorowana tytułem Super Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma. Wyróżnienie przyznawane jest najbardziej rozwojowym i rozpoznawalnym markom w Polsce. Nagrodzone firmy wyróżnia przede wszystkim niezmiennie wysoka pozycja rynkowa, niesłabnąca renoma brandu oraz najwyższa jakość oferowanych produktów.

W ramach prowadzonych badań określono pozycję rynkową marki Austrotherm, jak również jej aktywność, rozpoznawalność oraz jakość oferowanych przez nią produktów. Wynik badania dał jednoznaczną odpowiedź, że Austrotherm to firma o ugruntowanej pozycji rynkowej, doskonałej jakości produktów oraz długoletniej tradycji. Przyznany tytuł świadczy także o tym, że marka na stałe zapisała się w świadomości społecznej i już prawie ćwierć wieku cieszy się nieustannym zaufaniem odbiorców.

Organizatorem badań konsumenckich w ramach programu „Dobra Marka – Jakość, Zaufanie, Renoma" jest Dział Badań i Analiz Rynku Forum Biznesu pod patronatem Instytutu Filozofii i Socjologii PAN.